top of page

Empatické doteky

Namasírujte Vašeho partnera pod vedením Wellness specialistky, masérky z 5* hotelů a instruktorky ZTV Sylvie!

Masíruji od roku 2015 a na workshopu Empatických doteků předvádím své oblíbené masérské techniky a mnou vybrané wellness pomůcky na svém snoubenci Petrovi. 

Udělejte s námi z Vašeho doteku unikátní zážitek i Vy!

Tento workshop jsem vytvořila na přelomu března a dubna 2022 za účelem seznámení zvídavých párů s novými a nečekanými možnostmi netantrické a nesexuální párové relaxace.

 


Pro koho je workshop Empatických doteků určený?

 

 


Protože tento workshop jde pojmout romanticky i čistě relaxačně, tak není limitovaný jen na romantické páry:

1. Páry nebo přátelé 18 let + (společná relaxace, nácvik empatické komunikace a naslouchání pro intimní chvíle - prohlubující blízkost a důvěru, romantika)

2. Páry nebo přátelé 15 - 20 let (společná relaxace, nácvik empatické komunikace a naslouchání pro intimní chvíle - prohlubující blízkost a důvěru, romantika)

3. Rodič a dítě 6 let +  (společná relaxace, prohlubující blízkost a důvěru)
Každé skupině by se náš workshop obsahově přizpůsobil.

JE TO MASÁŽ NEBO TANTRA?


Ani jedno! Empatické doteky bych zařadila mezi klasickou relaxační masáž a tantru, ale erotiku a sex si můžete / nemusíte přidat sami doma. Tomu se my nevěnujeme.

 

Workshop se zaměřuje na masáž - jemné relaxační doteky, sdílené potěšení a rozproudění vzájemné empatické komunikace.

Důraz klademe na naslouchání potřeb a preferencí masírovaného.
 

ED NEzahrnuje tolik masérských tahů jako klasická masáž a NEzahrnuje dotýkání se pohlavních orgánů a intimních partie (ňadra, břicho).

Jde o partnerskou důvěru a relaxaci minimálně zaměřenou na řešení bolestí z hlediska diagnostiky a špičkové zvládnutí konkrétních masérských technik a maximálně zaměřenou na péči a relaxaci v páru.

Pracujeme bez oleje i s olejem a s masérskými, nemasérskými pomůckami. "Nejerotičtějšími" pomůckami, které používáme jsou pírka a jemné důtky.

 

Nezapomeňme, že pojetí erotiky a sexuálního náboje může mít každý z nás jiné. Pokud například nejste schopni z pomůcek jako je pírko nebo důtky svým chováním odebrat potenciální erotický náboj a nedokážete pomůcku vnímat i čistě jako masérský prostředek k relaxaci, tak náš workshop pro Vás být nemusí.

Z různých masérských stylů, které jako masérka (již od roku 2014) úspěšně kombinuji vyjmenuji například tyto: Havajská m., Indická masáž hlavy, Breussova a další.

Jak vidíte opravdu nejde o klasickou relaxační masáž a na našich workshopech ani o tantrickou masáž a ani o erotickou masáž, jde o nový originální zážitek.

 

 

Co Vás čeká?

Unikátní zážitkový relaxační workshop pro páry zaměřený na uvolnění těla i mysli nečekanými wellness pomůckami a masérskými tahy s olejem.
Udělejte z Vašeho doteku unikátní relaxačně-romantický zážitek! A naučte se unikátně masírovat Vašeho partnera / partnerku, manžela / manželku, kamaráda / kamarádku..

 

Workshop se zaměřuje na jemné romantické a relaxační doteky a rozproudění vzájemné empatické komunikace. S důrazem na naslouchání potřeb a preferencí masírovaného.
Budete svého partnera masírovat pomůckami a vlastníma rukama a budete se dotýkat pouze jeho a on Vás. Budu s Vámi sdílet své oblíbené masérské hmaty a tipy z havajské, indické, breussovy a dalších masáží.

 

Jemné doteky, které Vás na našem workshopu čekají, mohou zahrnout jemné párové protažení, různé látky (samet, hedvábí apod.), pírka, kartáče a kartáčky, štětce a štětečky, jemné důtky (použity naprosto nebolestivě, ale příjemně). Většinu předmětů, které na masáž pomůckami používáme, najdete u Vás doma nebo v klasickém obchodním domě.
 

17871247034687039.webp
17922197252490973.webp
17860463723716782.webp

NABÍDKA WORKSHOPŮ

Kašmírový dotek – 2,5 hod

1. z páru: 60 minut masáž + 15 minut regenerační protažení, 2. to stejné
25 pomůcek a masérské hmaty s olejem

Sametový dotek – 2hod

1. z páru: 50 minut masáž + 10 minut regenerační protažení, 2. to stejné
25 pomůcek a masérské hmaty s olejem

Hedvábný dotek – 1 hod

Každý z páru 25 min masáž + 5 minut regenerační protažení ANEBO pouze jeden z páru bude masírován 50 minut + 10 minut regenerační protažení.
14 pomůcek a masérské hmaty s olejem.

V přípravě máme:

Empatické doteky Diamant, které budou zaměřený na milovníky tvrdších stylů masáží.

18164355016231513.webp
empatickedoteky.jpg
17956761874831612.webp
17961023467656728.webp

Chceme Vám tím ukázat,

 

že k intenzivní relaxaci a duševní pohodě nejsou vždy nutné jen drahé a luxusní doplňky a luxusní studio. V mnoha případech stačí i to, co máte doma. Stačí se jen na danou věc/masérskou pomůcku podívat novým (masérským) pohledem. Nakonec Vás čekají i oblíbené masérské hmaty, vybrané z několika druhů masáži a upravené Wellness specialistkou, masérkou a instruktorkou ZTV Sylvií.
 

Maska na očích Vám pomůže zrelaxovat a zaměřit se na Vaše tělo a Vaše pocity při masáži. Vše bude mimo pohlavní orgány a erotogenní zóny.

 

 


Všechny soukromé workshopy se co nejvíce přizpůsobí Vašim požadavkům a potřebám, vyhrazujeme si však právo odmítnout klienty intoxikované a nemocné, dle našeho seznamu na blogu a ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Co by Vás mohlo zajímat:


Empatické doteky - cenové akce
Empatické doteky - tým
Empatické doteky - kontraindikace  

Empatické doteky - otázky a odpovědi

Chcete se na něco zeptat?

Děkujeme za odeslání!

bottom of page